Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Рівненська область знаходиться у червоній зоні. Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Інформація для викривачів

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДУ «ТМО МВС України по Рівненській області», Ви маєте змогу повідомити на електронну адресу: [email protected]  або [email protected], а також звернутися особисто до уповноваженого з антикорупційної діяльності або начальника установи -лікаря.

Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

* інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції», подається шляхом заповнення запропонованої форми

Повідомити про корупційне правопорушення Ви можете:

  1. поштою - на адресу Уповноваженого: вул. Хвильового, 2А,м. Рівне, 33028, з позначкою: "Про корупцію";

  2. на особистому прийомі в Уповноваженого: дні прийому 1 та 3 середа місяця, з 11 год. до 13 год., кабінет № 34;

  3. через веб-сайт Установи: rv-tmo.mvs.gov.ua засобами електронного зв’язку - на адресу електронної пошти для здійснення повідомлень: [email protected] або [email protected];

  4. усне повідомлення через спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для здійснення повідомлень: (066) 60 77 138;

  5. через стаціонарну телефонну лінію Уповноваженого: (0362) 679 565;

  6.  через поштові скриньки, які розташовані у приміщенні лікарні за адресою: вул. Кн. Ольги, 11, м. Рівне та приміщенні поліклініки за адресою: вул. Хвильового, 2А, м. Рівне.

Уповноважений з антикорупційної діяльності: Радковський Валерій Анатолійович.

 

(с) 2024

Запис до лікаря