Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Рівненська область знаходиться у червоній зоні. Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

 

Державна установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Рівненській області» (далі - ТМО) є самостійним державним багатопрофільним закладом охорони здоров’я, який об’єднує в собі лікувально-профілактичні та інші заклади, що здійснюють на основі ліцензії медичне забезпечення осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС.  ТМО має у своєму складі медичну (військово-лікарську) комісію, заклади охорони здоров’я, що не мають статусу юридичної особи:

 • лікарню;

 • поліклініку;

 • центр превентивної медицини;

 • центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору.

Основні завдання ТМО:

 1. Здійснення управління закладами охорони здоров’я, що входять до його складу, забезпечення належних умов для їх ефективного функціонування з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

 2. Надання медичної допомоги особам, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в ЗОЗ МВС, за стандартами медичної допомоги.

 3. Здійснення контролю за фізичним та психічним станом здоров’я осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в ЗОЗ МВС, з відповідною корекцією.

 4. Проведення медичною (військово-лікарською) комісією лікарської та військово-лікарської експертиз.

 5. Забезпечення соціального захисту колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної гвардії України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, членів їхніх сімей.

 6. Упровадження в практику роботи ТМО досягнень науки, техніки та передового досвіду.

 7. Організація роботи з підвищення кваліфікації персоналу ТМО, проведення нарад, семінарів, науково-практичних конференцій, засідань Медичної ради  тощо.

(с) 2024

Запис до лікаря